Replay Music

Ses kaydetme programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 6 MB
  • Version 5.05
  • Dil İngilizce
  • Firma Applian Technologies
Replay Music ile internetten dinlediğiniz şarkıları kaydederek tekrar dinleme imkanı sunulmaktadır. Program canlı kayıt imkanı sayesinde dinlemiş olduğunuz şarkıların bilgilerine ulaşmanızı sağlar ve bu şarkıları daha sonra tekrardan istediğiniz zaman din
Replay Music ile internetten dinlediğiniz şarkıları kaydederek tekrar dinleme imkanı sunulmaktadır. 

Program canlı kayıt imkanı sayesinde dinlemiş olduğunuz şarkıların bilgilerine ulaşmanızı sağlar ve bu şarkıları daha sonra tekrardan istediğiniz zaman dinleyebilmenize olanak sunar. 

Web radyolarında çalan şarkıları, müzik kliplerini, dijital müzik servislerinden dinlediğiniz müzikleri ve bilgisayarınızdaki sesleri bu program sayesinde yüksek kaliteli mp3 dosyası olarak kaydederek tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. 

Program sayesinde bir şarkıyı günlerce aramaktan kurtulucaksınız. Bir kez dinleyin ve kaydedin gerisini programınıza bırakın. Tüm bilgileri kaydederek istediğiniz zaman da bu parçaları dinleyebilirsiniz. 

Replay Music ile şarkı bilgilerini otomatik olarak etiketleme sistemine kaydeder ve şarkı adı şarkıcı adı, şarkının türü gibi bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz. Program aynı zamanda mp3 ve iPod çalarla uyumlu olduğundan dolayı müzik dosyalarınızı yanında taşıyarak istediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.
Replay Music indir